Důležité

Konec zápisu eSBéé

12. ledna 2010 v 16:59 | Rachel
No to snad ne!!!!!! Ten zápis eSBééé jsem tady měla snd půl roku!!!!a ze všech eSBéé se jich zapsalo jen 16!!!! Já se na to vykašlu, tohle snad není možný!!!!!

Asi zruším blog!

10. prosince 2009 v 22:13 | Rachel
Musím zrušit blog!!! Nic jinýho mi ani nezbyde.....nestíhám, a když chci dát něco na blog, tak nestíhám školu.....no a když nestíhám ani školu, tak ty písemky, co píšeme nedopadnou nějak slavně, a pak mám zakázanej net!!! Bylo to dlouhý vysvětlení, ale doufám, že jste to pochopili:-):-) Omlouvám se eSBéénkům, že neobíhám a nezapisuji se do kontrol.... prozatím, než se konečně rozhodnu, tak blog POZASTAVUJI!! eSBéénka, pls berte to na vědomí a prosím váš komentík:-)

Pozastavuji blog

5. října 2009 v 5:23 | Rachel
Ahoooj, tak je to tady...pozastavuji blog. Vůbec sem nestíhám dávat článečky:-) Navíc škola mi teď moc nejde, a tak mám většinou zakázanej net.....jestli to takhle půje dál, tak tento blog zruším:-(:-(. Teď se ale moc omlouvám eSBškům, etrým jsem sem ještě nedala diplíky, které sem dám nejdřív, jak to půjde.....taky nebudu obíhat, tak si mě prosím nemažte....dííky moc
Vaše Rachel

Stop týrání!!

20. září 2009 v 13:15 | Rachel

Stop týrání!!!

Zastavte týrání zvířat!!!!

20. září 2009 v 13:08 | Rachel

Inspirovala jsem se od eSBška, ale mně samotný to přijde dost hnusný. Nechápu, jak můžou existovat lidé, kteří týrají nevinná zvířatka. Na malých laboratorních myškách se zkouší různé hnusné pokusy, které jim ubližují, nebo je zabíjí. A na dalších zvířátkách také. Je to prostě hnus, takhle je využívat pro vlastní potřebu. To chce konec!!! Zastavte týrání zvířat!!! Představte si, že někdo týrá vašeho domácího mazlíčka a zamyslete se nad tím.
 
 

Reklama