Blog & Adminka

Troubles in paradise

13. března 2017 v 11:50 | Rachel
Čaute,
žije tady ještě někdo?

Kdybych se stala milionářkou

4. října 2015 v 17:10 | Rachel
čau,

jsem trotl, vím. Ani nevím, kdy jsem naposledy něco zveřejnila. Ono jde o to, že jsem nebyla schopná se na svůj blog vůbec dostat, natož pak napsat nějaký článek na duchaplné téma. Ale kupodivu mi blog.cz dneska dovolil vstoupit na území mých výňatků z mozku, takže heuréka!

Byla jsem na konvertě r5 v Praze, je to asi 5 dní zurück. Bylo to fakt super! A viděla jsem kluka, o kterém už minimálně čtyři roky tvdím, že si ho jednou vezmu. Ano, dámy a pánové, jednoho dne se provdám za Rikera Lynche. Ani skoro nemůžu uvěřit tomu, že jsem Rikera fakt viděla. Kdyby jenom Rikera. Mé čerstvě dvacetileté srdíčko našlo zalíbení v nejmladším členovi rodiny Lynch, Rylandovi. Ten kluk je tak neuvěřitelně cool! :D jako fakt. Nehledě na to, že je fakt pěknej :) je to i neskutečně šikovný DJ. Kdyby měl koncert/představení/whatever jenom Ryland, šla bych tam také.

Jo, začal mi první semestr vysoké školy. Muni rules. Zítra mám první hodinu filozofie a přiznám se, neuvěřitelně se na ni těším. Filozofie mě bavila z celého ZSV asi nejvíc. Mamka říká, že to mám v hlavě stejně pomotané, jako ti filozofové, proto mě to tak baví. A i kdyby, no a?

Na škole máme jednoho profesora, který nás má na asi nejdůležitější předmět prvního semestru - Sprachübungen. Zmínila jsem se, že studuji němčinu a historii? No, takže nás má na Sprachübungen, což znamená jazyková cvičení, gramatika a tyhle shity. Už ví, kdo jsem. Nejsem si jistá, že jsem ráda. Vykají nám a říkají nám kolegové, to je fajn, ale při vykání si připadám strašně stará. Frau Sokolová, lol.

Asi jste si všimly/i, že mé kecíky nemají ani za mák co dělat s tématem týdne :D hehe.

Jakou vysokou/střední studujete vy? Nervíte? Baví vás to?Peace, dudes :)

Rachel

Rachel se hlásí z fronty!

2. června 2015 v 20:14 | Rachel
:) ahojte,

ani tomu nemůžu uvěřit, ale já jsem odmaturovala! Tedy ne, že bych byla tak neschopná, že bych si zkoušku musela zopakovat v září, ale stejně. Šla jsem tam vyklepaná s vědomím, že čtyřky jsou ve skutečnosti super :D nakonec jsem dostala tři jedničky a jednu dvojku - z dějepisu, kterého jsem se obávala nejvíc. Vybrala jsem si starověké Řecko, což je sice jednoduchá otázka, ale ne, když se ji učíte mezi prvními a pak ani nemáte čas si to naposledy přečíst. Ale jsem ráda, protože do dějepisu jsem si nestihla dvě otázky přečíst ani jednou, natož pak se je naučit. A stejně tak zsv. Tam jsem nestihla přečíst asi pět otázek (a i b), což mě vydeptalo ještě víc. Ale klídek, drama skončilo v momentě, kdy jsem si vybrala otázku, pro kterou jsem si šla :D do němčiny jsem se neučila vůbec. Nekecám. Doma vůbec, jenom před potítkem jsem si přečetla pár info o Švýcarsku a Německu. Uměla jsem celkem tři okruhy, na které jsem byla v minulosti zkoušená - Umwelt, Tschechische Republik a Schule + Bildung. A světe div se, vytáhla jsem si Česko a vzdělání. Díky bohu!
Jsem neskutečně ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :) maturita není tak těžká. Jasně, ty stresy jsou děsný, ale pak ta svoboda je mnohem lepší. Teď už mi jen stačí udělat oborové testy na MUNI. Tak mi držte palce :)

Rachel

i'm still alive!

21. března 2015 v 21:22 | Rachel
Heya :)
Vím, neozvala jsem se dlouho. Ale mám své důvody. Za dva měsíce maturuji a tak nemám čas skoro na nic. Já vím, je to smutné 😢 a taky vím , že nejsem první, kdo maturuje. Ale je to docela sranda... Spíš proto, že si neuvědomuji, že maturuji. Lol. Času dost.
Včera byl poslední díl glee :( achjo :'(
Moje duchaplné úvahy mě dovádějí k šílenství xD

Rachel

Song Challenge

10. června 2014 v 20:22 | Rachel
Zdravím,
je mi vedro a nudím se, proto jsem se rozhodla pro Song challenge. Takže tu během následujících pár dní čekejte příval písniček :)

Rachel

Hiatus na neurčito

2. května 2014 v 12:07 | Rachel
A je to tady.
Je mi to líto, ale tak trochu nemám na výběr. Můj život je teď docela komplikovaný. Omlouvám se.

Rachel

Hoy no es un buen día

27. února 2014 v 21:18 | Rachel
Lidičky,
dnešní den pro mě byl tak těžký. Nemusíte to číst dále, já vás nenutím.

Miss You

1. února 2014 v 20:37 | Rachel
well... let's do this before it gets weird. I mean... more weird.

Maybe Is the Way She Walks

31. prosince 2013 v 22:15 | Rachel
Poslední článek tohoto roku :)

News

1. prosince 2013 v 21:13 | Rachel

Ani nevím, kde mám začít. Zažila jsem spoustu akcí a spousta dalších věcí se v mém životě udála.

Totally confused

8. listopadu 2013 v 16:53 | Rachel
Jsem zmatená jako ještě nikdy...

Věčnost

27. října 2013 v 10:53 | Rachel
Věčnost

Překonejme překážky 2.0

6. října 2013 v 12:07 | Rachel
čau,
nemám tušení, proč mě napadl zrovna tenhle název.

Nikdy nekončící muka mého stupidního života

19. září 2013 v 19:07 | Rachel


Nemám náladu naprosto na nic.
Ve škole je to teď kupodivu v pohodě. Dneska mě vyzkoušela jen z literatury, ale mě nenachytá, jsem dobrá. Ne, literatura je super, miluju knížky a navíc mě zkoušela na meziválečnou literaturu, ze které jsem četla asi milión knížek. Dostala jsem jedničku :)
Chci vlastní teleport. Klidně TARDIS. Chci pryč.
Posledních pár dní a bude mi osmnáct. Bezva, no. Jsem fakt nadšená...
Bolí mě hlava. Včera mě do čela štípla vosa a natekla mi celá hlava. Vypadám jako Slitheen (google). Teda až na tu zelenou barvu.Omlouvám se, nemůžu si pomoct.Až mi bude líp, něco pěkného vám napíšu. Třeba konečně zveřejním tu povídku.

Rachel

You think I care? Well... I don't!

27. srpna 2013 v 17:05 | Rachel
nevím. asi bych si měla začít psát deník. Je toho tolik, co bych chtěla někomu říct, jenže moje nejlepší kamarádka mě momentálně ignoruje. Opět. Prej, zítra to probereme. Kecy!

Timey wimey wibbly wobbly

22. července 2013 v 21:33 | Rachel
Jop,

Somewhere I Belong

29. června 2013 v 22:03 | Rachel

Čau :)

Dneska oficiálně začínají prázdniny.

New lay :D

22. února 2011 v 19:17 | Rachel
Ahojte!
Mám nový lay :D Ten minulý byl sice úžasnej, ale měla sem ho moc dlouho. A jak tam stálo: CHANCE IS LIFE :D Řídím se tím i teď. Tenhle je s Demi Lovato. Autorka je http://dominiqa-graphic.blog.cz a moc jí za to děkuju :) Hodnotím ho tak na 92%. :D 

          

Žijte zdravě!
Rachel

Zase nový dess

16. ledna 2010 v 20:56 | Rachel
Mám zase nový dess. Je s Koizora, mým nejoblíbenějším filmem a seriálem. Je super. Pls ohodnoť i Ty:-):-). A ohlédnutí od začátku blogu:-)

Toto byl můj druhý dess:

S kým: Jesse McCartney
Barva: Modrá
Spokojenost: 85%
Od koho: Alík
Můj třetí dess:
S kým: Jesse McCartney
Barva: hnědá
Spokojenost: 90%
Od koho: Alík
Můj čtvrtý dess:

S kým: Pirti z Karibiku
Barva: modrá
Spokojenost: 94%
Od koho: Karol

Můj čtvrtý dess:
S kým: Taylor Lautner
Barva: šedá
Spokojenost: 90%
Od koho: ChRistL
A můj nyní:

S kým: Koizora
Barva: modrá
Spokojenost: 100%
Od koho: pajasekačka

Mně se všechný moje dessy hrozně líbí, takže doufám, že i Vám:-):-)

New dess:-)

31. prosince 2009 v 18:32 | Rachel
Ahoj:-)
mám zase new dess:-)Mě se moc líbí:-).Ale když ho upravím a jdu jinam a za chvilku se vrátím, tak je to zase divný:-( a já newím proč!! Ale je strašně hezkej a já za něj ChRisTL strašně děkuju:-) je z blogu: http://steaua.blog.cz
P.S. jsem zvědavá, jak dlouho to bude dobře:-)
 
 

Reklama