Troubles in paradise

13. března 2017 v 11:50 | Rachel |  Blog & Adminka
Čaute,
žije tady ještě někdo?


Mám silný pocit, že mě veškerá technika nenávidí. Mobil mi odmítá ostřit na prakticky cokoliv, notebook mi pro změnu odmítá přihlásit se na můj účet. Achjo. Vtipně, vím.
Koukám, že poslední komentář na mém kdysi milovaném blogu je z roku 2015. Wow. Ten čas letí jako bláznivý. True story.
Dva celé komentáře na mém téměř neaktivním blogu dva roky zpátky. Lol..
Asi před rokem mi blog.cz poslal mail, že pokud se nepříhlásím, zruší mi celý blog. Na scénu se vrací můj notebook, neboť ani tehdy mi nedovolil toto zvrátit a přihlásit se, takže jsem se pomalu smiřovala s faktem, že blog, na kterém jsem dospívala, ztratím. Ale ouha. Dneska jsem si říkala, že se kouknu, jestli ještě existuje a kdyžtak uroním krokodýlí slzu za své ztracené online dětství. Překvapivě můj blog funguje a dokonce se mi podařilo přihlásit na první pokus! No nevyužij toho! :D
Minulý pátek byl poslední díl The Vampire Diaries. Kdysi jsem na to ujížděla. Dost. Stelena forever. Můj zájem zmizel v okamžiku, kdy se z mé milované Steleny stala Delena. Nesnáším Damona. Yuck. Na youtube mi vyskočila ukázka, ze které jsem se dozvěděla, že SPOILER ALERT Caroline a Stefan se berou. Like wtf?? A Caroline a Alaric mají dvojčata čarodějky. Cute. Až dostávám diabetes. Vtípky stranou, Bonnie našla lásku života, kterou jí krvelačný Stefan zabil. Smutné. Ale Enzo (ta láska) je fakticky cute. A oni dva jsou couple goals. Tak můžeme děkovat scénáristům, že snad po sté nachali obživnout všechny mrtvoly ze všech sérií a Bonnie se dočká svého happy endu. Což se nedá říct o Stefanovi, když umře. A jako člověk. Nevím, jak se to stalo. To mě mrzí. Stefan byl ze všech nejlepší. <3 A to nejhorší? Delena spolu dožije jako lidský pár. Budu zvracet.

Mám pocit, že to je vše, co jsem chtěla spontánně sdělit.

Peace dudes.
Rachel
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama