Kdybych se stala milionářkou

4. října 2015 v 17:10 | Rachel |  Blog & Adminka
čau,

jsem trotl, vím. Ani nevím, kdy jsem naposledy něco zveřejnila. Ono jde o to, že jsem nebyla schopná se na svůj blog vůbec dostat, natož pak napsat nějaký článek na duchaplné téma. Ale kupodivu mi blog.cz dneska dovolil vstoupit na území mých výňatků z mozku, takže heuréka!

Byla jsem na konvertě r5 v Praze, je to asi 5 dní zurück. Bylo to fakt super! A viděla jsem kluka, o kterém už minimálně čtyři roky tvdím, že si ho jednou vezmu. Ano, dámy a pánové, jednoho dne se provdám za Rikera Lynche. Ani skoro nemůžu uvěřit tomu, že jsem Rikera fakt viděla. Kdyby jenom Rikera. Mé čerstvě dvacetileté srdíčko našlo zalíbení v nejmladším členovi rodiny Lynch, Rylandovi. Ten kluk je tak neuvěřitelně cool! :D jako fakt. Nehledě na to, že je fakt pěknej :) je to i neskutečně šikovný DJ. Kdyby měl koncert/představení/whatever jenom Ryland, šla bych tam také.

Jo, začal mi první semestr vysoké školy. Muni rules. Zítra mám první hodinu filozofie a přiznám se, neuvěřitelně se na ni těším. Filozofie mě bavila z celého ZSV asi nejvíc. Mamka říká, že to mám v hlavě stejně pomotané, jako ti filozofové, proto mě to tak baví. A i kdyby, no a?

Na škole máme jednoho profesora, který nás má na asi nejdůležitější předmět prvního semestru - Sprachübungen. Zmínila jsem se, že studuji němčinu a historii? No, takže nás má na Sprachübungen, což znamená jazyková cvičení, gramatika a tyhle shity. Už ví, kdo jsem. Nejsem si jistá, že jsem ráda. Vykají nám a říkají nám kolegové, to je fajn, ale při vykání si připadám strašně stará. Frau Sokolová, lol.

Asi jste si všimly/i, že mé kecíky nemají ani za mák co dělat s tématem týdne :D hehe.

Jakou vysokou/střední studujete vy? Nervíte? Baví vás to?Peace, dudes :)

Rachel

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama