Déjà vu?

17. listopadu 2014 v 15:00 | Rachel |  Hudba
Takže,


Ani nevím, proč jsem ten článek nadepsala Déjà vu.
Pár dní zpátky jsem byla na koncertě OneRepublic v Praze v O2 aréně. Bylo to úžasné! Měly jsme (já, ma a sestra) lístky na stání, takže jsme stály od podia asi 20 metrů :D jo, 20 metrů od úžasnosti Ryana Teddera.
Jejich předkapela byla jihoafrická skupina The Kongos, kteří se mi moc líbili. No, je teda pravda, že jejich písničky mají pořád stejný rytmus, ale koho to zajímá... pěkně nás připravili na vystoupení OneRepublic, na které jsme museli další třičtvtě hodiny čekat. To mě docela mrzelo, protože tak ve skutečnosti koncert začal až o půl desáté a trval jen do jedenácti. Hodina a půl koncertu je trochu málo :/ ale atmosféra koncertu byla naprosto nepopsatelná. Ryan předával neuveřitelně moc energie a radosti. Zahráli všechny největší hity + jednu píseň z nového alba, které teprve chystají. V jendé písni si Ryan půjčil kameru a začal natáčet fanoušky. To bylo skvělé a i Ryan si to evidentně užíval. Přidali i covery tří písniček - Stay With Me, What a Wonderful World a Budapest. Jako přídavek zahráli Love Runs Out a If I Lose Myself. Ale já nejvíce čekala na Apologize. Tu písničku miluju už roky a slyšet ji naživo byl můj sen. Mám ji na videu (asi jako 90% zbylého koncertu, haha).
Jsem ráda, že jsem tam mohla být. OneRepublic, tedy Ryan, slíbili, že se ještě vrátí. Je fajn vědět, že se k nám rádi vrací, protože letos tu byli už podruhé. A protože slíbili další koncert, budu jedna z prvních , která si lístek koupí. A tentokrát stání u pódia. Chci se ho dotknout xD

Rachel

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama