Prosinec 2011

Happy Birthday!

19. prosince 2011 v 19:01 | Rachel |  Love
Zdravím!
Dnes je 19. 12. 2011 a nejeden člověk slaví narozeniny. Mně jde dnes ale jen o jednoho, a to o charismatického mága Crisse Angela. Já ho zbožňuju! Chápu, že pro někoho je Criss jen podvodník, a taky jim to nevyvracím. Proč bych taky měla, že? :D No v každým případě dness je Crissovi 44, což je fajn. Díváte se někdo v TV na Extrémní magii? Já jen občas. Spíš stíhám na slovákách Záhady Crisse Angela, který jsou v neděli. Včera byla epizoda ze čtvrté řady, myslím. Nedávno byl díl, kdy měl Criss sjet s autem z útesu, připoutaný k volantu, jenže to auto vybouchlo dřív, než se stihl osvobodit. Všichni brečeli a jeden z Crissových kámošů do písku vyryl Crissovy iniciály a datum s křížkem. Pak epizoda skončila a nikde se neřeklo, co se Crissovi stalo. Jak to dopadlo? Criss každopádně natáčel další epizody. No, i tak mu přeji vše nejlepší.
HAPPY BIRTHDAY CRISS!!
Rachel

Narozky

3. prosince 2011 v 20:08 | Rachel |  Others
Ahojte!
Dneska je 3. 12. 2011. Za 21 dné jsou tady Vánoce. Bože, jak já je nesnáším! No v každým případě dneska má narozky pár mých oblíbených celebrit. Všem přeji vše nejlepší! :)

Novinky mých všedních dnů

1. prosince 2011 v 19:09 | Rachel |  O mně
Ahojte!
Co bych vám asi tak mohla říct? Dneska budou mít maturanti z naší školy stužkovák, takže celej den chodili po škole v převleku. Téma bylo něco ve smyslu všech celebrit. Byli tam Kissáci, John Lennon, Amy Winehouse, Edith Piaf, Michal David, Shakira, Elvis, Avril a spousta dalších. O velké přestávce byla velká autogramiáda. Taky jsem si něco odnesla: